Ғылым докторы дәріс оқыды

Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің профессоры, педагогика ғылымдарының докторы Еркибаева Гульфайруз Гиноятовна "Тілдер" кафедрасы, 5B011800 – "Орыс тілі мен әдебиеті" мамандығының 1 курс студенттеріне "Практический курс русского языка", 5В010300 – "Педагогика және психология" мамандығының 3 курс студенттеріне "Педагогиканы оқыту әдістемесі" пәндерінен дәріс оқыды.

Академиялық ұтқырлық бағдарламасының негізінде профессор студенттер мен қатар "Сырдария" университетінің оқытушыларына "Заманауи педагогикалық технологиялар" тақырыбында 72 сағаттық дәріс оқыды. Семинар барысында оқытушылар топтарға бөлініп, оқыту технологияларының тиімділігі жөніндегі мәселелерге талдау жасады.