Студенттер күні тойланды

Әр адамның жадында ерекше естеліктермен жатталып қалған студенттік өмір ешқашан ұмытылмайды. Қызығы мен шыжығы мол сол бір төрт жыл талай әдемі де, әсерлі әңгіменің арқауы болып, көрігін қыздырғаны хақ. Әр адамның өмірінде айрықша орын алатын осы кезең – үйден жырақта жүріп, өмірді тануға, өзіңді танытуға арналған уақыт десек, артық айтқандық емес. Жыл сайын дәстүрлі түрде атап өтілетін айтулы мереке – Студенттер күнін бүгінгі жас буын асыға күтеді. Осығын орай биылғы жылдың мерекесі де өз ерекшелігімен орын алды.

"Сырдария" университетінің Students Union орталығы ұйымдастырған STUDENTS´ DAY PARTY мерекелік кеші "Жамал апа" мейрамханасында өтті.

Студенттерге арналып концерттік бағдарлама қойылып, әр түрлі ойындар ұйымдастырылды. Кеш барысында қонақтарға сөз беріліп құттықтау тілектерін білдірді. Белсенді студенттерге ұйымдастырушылар тарапынан арнайы сыйлықтар табыс етілді.

Теги: