Жеңімпаз көшбасшы

Болашақ мамандарды даярлау, кәсіби дамыту мен жетілдіру жолдарын іздестіру өзекті мәселелердің бірі болып табылады.

Өйткені әрбір маманда өз ісіне деген сенімділік, кәсібіне деген икемділік, сонымен қатар даму қабілеттіліктерін жетілдіруге бағытталған арнайы даму стратегиясы болуы қажет.

Осыған байланысты университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен түлектеріне, студент жастарына арналған виртуалды алаң құрылып, онда апта сайын жүйелі түрде семинарлар, тренингтер, пікірталастар, сұхбаттар, шеберлік сабақтар, презентациялар, арнайы шақырылған қонақтардың дәрістері онлайн форматта өткізу жоспарлануда.

Бірінші семинар 25 қарашада сағат 14: 00-де ZOOM платформасында өтеді.

Тақырыбы: Жеңімпаз көшбасшы

Семинардың мақсаты - көшбасшылық қасиеттерді қалыптастыру мен дамыту.

Спикер:
Жасулан Сейткалиев - тұлға дамыту орталығының қалаушысы, бизнес-тренер, психология ғылымының магистрі, қарым-қатынас коучы @zhassulan.seitkaliyev