Шынтаев Нұрмахан Айдынбекұлы

Тел: +7-775-299-94-95
Е-mail: shyntarv-97@mail.ru

Жауапкершілік саласы:

«Тарих және география» кафедрасының аға оқытушысы
Түрлі іс-шараларды өткізуді ұйымдастыруға атсалысу.
Жұмыс өтілі:    4
Білімі:

Сырдария университетінің «Филология және гуманитарлық білім» факультетінде оқып,  тарих мамандығы бойынша білім бакалавры (2020ж), Мұхтар Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университетінде география-тарих білім беру бағдарламасы бойынша педагогика ғылымдарының магистрі дәрежесін иеленген (2022ж).

Жетістіктері:
Біліктілікті арттыру:

1.«Цифрлық сауаттылық және қашықтықтан оқыту технологиясының негіздері» тақырыбында 72 сағат көлемінде біліктілікті арттыру курсы. Білім беру және ақпараттық жаңашыл технологиялардың ғылыми зерттеу орталығы .Алматы 2023

Академиялық оқыту және кеңес беру:

1.Қазақстан тарихы (Барлық БББ студенттері үшін).
2. Қазақстанның ежелгі тарихы.
3. Қазақстан тарихын оқыту әдістемесі.
Мүшелігі:    -
Негізгі басылымдар:

1.Қазақстан тарихы // дәріс жинағы 2023
2.Қазақстанның ежелгі тарихы// Дәрістер жинағы 2023.
3.Ежелгі дүние тарихы// Дәрістер жинағы 2023
4. Азия және Африка елдерінің қазіргі заман тарихы// Дәрістер жинағы 2024

Негізгі ғылыми жобалар:
    1.    «ҚАЗАҚСТАНДАҒЫ КЕҢЕСТІК ҰЖЫМДАСТЫРУ ЗАРДАПТАРЫ» атты ғылыми жұмыс «ТӘУЕЛСІЗ ҚАЗАҚСТАН: ЗАМАНАУИ БІЛІМ ӘЛЕУЕТІ МЕН ЖЕТІСТІКТЕР» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдары (2021 )
2.    «ҚАЗАҚСТАНДАҒЫ ХХ ҒАСЫРДЫҢ 20-30ЖЫЛДАРЫНДАҒЫ АШАРШЫЛЫҚТЫҢ АУЫР ЗАРДАПТАР» атты ғылыми жұмыс ҰЛТ ҰСТАЗЫ – АХМЕТ БАЙТҰРСЫНҰЛЫНЫҢ 150 ЖЫЛДЫҒЫНА АРНАЛҒАН «ЖАҢА ҚАЗАҚСТАН: ЖАСТАР ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ» атты студенттер мен жас ғалымдардың дәстүрлі vііі республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясының бағдарламасы (2022)

Жеке мәселелер бойынша қабылдау күндері:    Сейсенбі, Сәрсенбі, сағат: 16:00, 17:00  №105 дәрісхана