Ғылыми-тәжірибелік конференция

Ж.А.Ташенев атындағы университеттің 25жылдық мерейтойына орай ұйымдастырылған "Ташенев оқулары" атты халықаралық  ғылыми-тәжірибелік конференциясының "Тілдер және әдебиет" секциясы өз жұмысын нәтижелі аяқтады. Профессор-оқытушылардың алғашқы баяндамасы Филология факультетінің деканы, ф.ғ.к. А.А. Мамыттың "Ж.А.Ташеневтің әдебиетте бейнеленуі" тақырыбындағы мазмұнды баяндамасынан басталып, көптеген өзекті мәселелер талқыланды. Модератор ф.ғ.к. А.А.Ақкөзовтың басқаруымен өткен секцияның баяндамашылары  белсенділік танытып, тәрбиелік мәні зор тақырыптар талданып, тіл мен әдебиеттің өзекті  мәселелері көтерілді. Баяндамашылар дипломмен, алғыс хаттармен марапатталып, мақалалар конференция еңбектері жинағына басылып жарық көрді.