"Экономика және құқық" кафедрасы

Бакиров Ержан Амангельдиевич

«Экономика және құқық» кафедра меңгерушісі

Телефон: +7 702 160 5913

E-mail: k-econ@tashenev.edu.kz

Кафедра тарихы

«Экономика» кафедрасының негізі 1998 жылы қаланған. 1998-2004 жылдары аралығында кафедраға э.ғ.к., доцент Н.Б Өткелбаев., э.ғ.к., доцент Е.Төремұратов басшылық еткен. 2004 жылдың қыркүйек айынан бастап кафедраны э.ғ.к., доцент Б. Серіков басқарды. «Құқықтану» кафедрасын 1998-2010 жылдар аралығында доцент, аға оқытушы Б.Сахов., з.ғ.д., профессор Т. Жұманов., ф.ғ.д., професор Қ. Ахметов., з.ғ.к., аға оқытушы А.А. Суттибаева басшылық етті. «Экономика және құқық» кафедрасы 2011 жылы қыркүйек айында «Құқықтану» және «Экономика» кафедраларының негізінде қайта құрылды. Кафедра меңгерушісі з.ғ.к., аға оқытушы А.А. Суттибаева болды. 2014-2015 оқу жылының қырқүйек айынан бастап «Экономика және құқық» кафедрасының меңгерушісі болып экономика ғылымдарының докторы, профессор, 2013 жылының «ЖОО Ұздік оқытушысы» грантының жеңімпазы Б.Серіков тағайындалған. Қазіргі таңда кафедра меңгерушісі қызметін Е.А.Бакиров атқарып келеді.
Кафедра профессор – оқытушылары студенттер мен магистранттардың қатысуымен тұрақты түрде бірнеше бағытта ғылыми – зерттеу жұмыстарын жүргізіп келеді. Халықаралық және Республикалық деңгейдегі ғылыми – практикалық конференцияларға қатысып, ғылыми басылым беттерінде ғылыми – зерттеу мақалаларымен қатар, оқу - әдістемелік материалдарын жүйелі түрде жариялап келеді.

Кафедра оқытушылары

«Экономика және құқық» кафедрасы құрамында 3 профессор, 12 ғылым кандидаттары, 15 ғылым магистрі жұмыс істейді. Барлық оқытушылардың базалық білімдері оқытылатын пәндерге сәйкес келеді.
1.    Аширбаева Сауле Бахытжановна
28.    Альжанова Жазира Салхановна
29.    Тажитаев Кайрат Сейлович

Кафедраның білім беру бағдарламалары

«Экономика және құқық» кафедрасының білім беру бағдарламалары
Бакалавриат:
•    6B04101 - «Есеп және аудит»
•    6B04102 - «Қаржы»
•    6В04103 - «Экономика»
•    6В04104 - «IT менеджмент»
•    6B04201 - «Құқықтану»
•    6B04202 - «Бизнес және құқық»
•    6B04203 - «Басқарушылық және шаруашылық қызметті құқықтық реттеу»
Магистратура:
•    7М04101 - «Экономика»

Құжаттар

💾 6В04101 - «ЕСЕП ЖӘНЕ АУДИТ», 6В004102 «ҚАРЖЫ», 6В04201-«ҚҰҚЫҚТАНУ» БІЛІМ БЕРУ БАҒДАРЛАМАЛАРЫНЫҢ ЭЛЕКТИВТІ ПӘНДЕР КАТАЛОГТАРЫ

Бейнеролик

Тәрбие жұмысы

Кафедрадан «Болашақ экономист» және «Фемида» атты үйірмелер ашылып, олардың жетекшілері бекітіліп, үйірменің құрамы білім алушылармен іріктеп алынып, бекітілген жоспармен таныстырылды. Атап айтар болсақ:
2023-2024 оқу жылына арналған «Болашақ экономист» жоспары бойынша  іс-шаралар атқарылды. Студенттердің  қоғамдық өмірге белсенді қатысуға, белсенді азаматтық позиция қалыптастыру, студенттік өзін-өзі басқаруға қатыстыру арқылы ұйымдастырушылық қабілеттерін дамыту, ұлтаралық және әлеуметтік өзара байланыс тәжірибесін қалыптастыру,  салауатты өмір салты туралы ғылыми түсініктер, рухани  дамыту дағдылары мен іскерліктерін қалыптастыру, студенттердің кәсіби қалыптасуы мен дамуына жағдай жасау, билік, мемлекет, азаматтық қоғам, саяси қарым-қатынастар және процестер саяси мәдениет жөнінде хабардар болуы қажет.

1  3 2 6 7  8  4

Жаңа пікірді жазу

Бұл өрістің мазмұны құпия ретінде сақталған және жарияланып көрсетілмейді.

Ограниченный HTML

• Рұқсат етілген HTML тегтер: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Жол және абзац үзілімдері автоматты түрде қойылады.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.