Пушкин атындағы кітапханаға бару

Кітап оқу - сәнді! Әрбір заманауи студент өз өмірін жақсы жаққа өзгерткісі келеді, ол үшін оған білім мен технология қажет. Осы мақсатта лингвист студенттер Шымкент қаласындағы А.С.Пушкин атындағы жаңа үлгідегі кітапханада болды. Енді бұл ұлттық және әлемдік мәдениеттің «қоймасы» ғана емес, мультимедиялық орталық пен жанды қарым-қатынас клубы! Кітап сөрелері бар жайлы бөлмелер, достарыңызбен сөйлесуге, кофе ішуге болатын жұмсақ креслолар. Бұл пішім жеке емес интернет байланысынан әлдеқайда жақсы. Бірақ бәрінен де мені түрлі бағыттағы суретшілердің көрмесі таң қалдырды. Осыған ұқсас форматты қазірдің өзінде әлемнің көптеген кітапханалары пайдаланады және келушілерді қуантады. Болашақтың кітапханасын қалай елестетесіз?