Жас талапкерлер назарына!

Білім беру грантына үміткер талапкерлердің кешенді тестілеуге қатысу өтініштері "Сырдария" университетінде 1-20 маусым аралығында қабылданады. Кешенді тестілеу 14-18 шілде аралығында өткізіледі.

Шығармашылық мамандықтарға оқуға түсетін азаматтарға шығармашылық емтихан тапсыру үшін өтініштер қабылдау өздері таңдаған жоғары оқу орындары орналасқан жері бойынша 20 маусым мен 7 шілде аралығында жүзеге асырылады. Шығармашылық емтихан 8-13 шілде аралығында өткізіледі.

Педагогикалық мамандықтарға түсу үшін оқуға түсушілерден өтініштер қабылдау және арнайы емтихан өткізу жоғары оқу орындарында 20 маусымнан – 14 тамыз аралығында жүзеге асырылады.

Ұлттық бірыңғай тестілеу мен кешенді тестілеуді қайта тапсыруға өтініштер 25 шілде мен 3 тамыз аралығында қабылданады. Тестілеу 15-19 тамыз аралығында өтеді.

Университет жанынан ашылған Жетісай көпсалалы колледжінің мамандықтарына жаңа оқу жылына талапкерлерді қабылдау 1 маусым мен 20 тамыз аралығында жүргізіледі. Шығармашылық мамандықтарға құжаттар шілденің 30-на дейін қабылданады.

Құжаттар мына мекен-жай бойынша қабылданады:

Жетісай қаласы, М.Әуезов көшесі, 11.

Байланыс телефоны 8 (72534) 6-15-52