Оқушылар оқу орнына келді

"Сырдария" университетінің 20 жылдық тарихындағы жетістіктері көпшіліккке мәлім. Соның бір айғағы – университет мұражайы. Мұражай 2017 жылы оңтүстік өңірдің турситтік маршрутына енген болатын. Тарихи кезеңдерен дерек беретін нысан бүгінде Жетісай өңірінің ғана емес, шалғайда жатқан аудандардан келушілердің де назарын аударды.

Бүгінде Түркістан облысының Келес ауданы, Абай ауылындағы "Чунга-чанга" оқу орталығы мектеп оқушыларының білім алуына, қоғамдық жұмыстарға белсене араласуына, олардың танымдық-тәрбиелік көкжиегінің кеңеюіне септігін тигізіп келеді.

Оқушылардың сабақтан тыс уақыттарын тиімді ұйымдастыратын оқу орталығының директоры Марат Қанатұлы, Ө.Жәнібеков атындағы №73 МГ мұғалімі Жарылқасын Жақсылықұлы жас ізденімпаздарымен университетке арнайы келді.

Оқу орнының тыныс-тіршілігімен танысып, университет мұражайы мен кітапханасын, заманауи оқу залдарын, компьютер кластарын аралады.

Бұл шара жас буынның болашағына игі ықпал ететіні сөзсіз.