"Сырдария" университеті ұжымының Қазақстан ЖОО профессор-оқытушылары мен студенттеріне үндеуі

EGEMEN QAZAQSTAN, 9 бет

Құрметті Қазақ елі!

Елбасы бастаған тарихи кезеңдегі бет бұрыс баянды болсын! Жаңа жетістіктер жақсылыққа жетелесін!

Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаевтың "Сындарлы қоғамдық диалог – Қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі" атты Жолдауы – елдің саяси жаңғыруына жасалған сəтті қадам.

Сындарлы диалог пен ашықтық – мемлекетті өркениет тілікке бағыттайтын басты темір қазық.
"Күшті Президент – ықпалды Парламент – есеп беретін Үкімет" саяси формуласы мен "Халық үніне құлақ асатын мемлекет" тұжырымдамасы – мемлекет тұрақтылығының іргетасы.

Билік пен халық арасындағы алтын көпірге айналған бұл құжат – тəуелсіз Қазақ елінің кемелді келешекке деген көркем сенімі.

Қасиетті Жиделібайсында, Мырзашөлдің төрінде, алтын алқапты мақтаның отаны Мақтааралда, жартығасырлық мерейтойын тойлағалы отырған Жетісай қаласында орналасқан "Сырдария" университеті заманауи сұранысқа ие, бəсекелестікке қабілетті, жоғары білікті мамандар даярлайды.
Бұл оқу ордасы – күнгейлік жастардың білім күмбезі. Ал жастар – қоғамның қозғаушы күші, елдің тірегі, мемлекеттің ең белсенді бөлігі.

2020 жылдың Волонтер жылы болып жариялануы жастарға ерекше серпін сыйлады. Ерікті түрде қайырымдылық жасау, өзгеге сəуле сыйлау – адамгершіліктің ең асыл үлгісі.

"Сырдария" университетінің профессороқытушылары мен студенттері сіздерді Жолдауды қолдауға жəне белгіленген міндеттер мен ісшараларды бірлесе атқаруға шақырады!

Ұлы даланың жаңғыру мен жаңару жолындағы жаңа белестерді бірге бағындырайық!

18.10.2019 жыл
Түркістан облысы, Жетісай қаласы, "Сырдария" университеті

Жаңа пікірді жазу

Ограниченный HTML

• Рұқсат етілген HTML тегтер: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Жол және абзац үзілімдері автоматты түрде қойылады.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.