Жастар конференциясы

"Тәуелсіздік. Ұлы даланың жеті қыры" атты бүгінгі студент-жастар конференциясы жақында Елбасы жариялаған Мақаладағы мәселелерге арналды. Ең алдымен "Тәуелсіздікке" қол жеткізгенге дейінгі тарихи оқиғалар мен жағдайлар бейнефильм арқылы көрсетіліп, бүгінгі бейбіт заманның оңайлықпен келмегені тағы да бір дәйектеле түсті.

Конеференция бағдарламасы бойынша студенттер баяндама жасап, жарыс сөзге шықты. Атап айтқанда, шт-25 тобының студенті Нұршатай Назипа, құқ-28 тобының студенті Ғани Әуезхан, шт-16 тобының студенті Садық Гүлайым, муз-28 тобының студенті Сырым Тәңірберген т.б. жалынды жастар "Ұлы даланың 7 қыры" сөз етілген мақаладағы мәселелерге тоқталып, өзіндік пікірлерін білдірді.

Конференция соңында белсенді жастар жарыс сөзге шығып, рухани жаңғыру бағытындағы міндеттер, басымдықтар туралы өз ойларын ортаға салды.