Жаңа пікірді жазу

In reply to by Студент (тіркелмеген)

Құрметті студент! Сіз «Үздік аттестат» жеңілдігімен оқып жатқан білім алушы болсаңыз, қорытынды бағаларыңыз тек қана «өте жақсы» деген бағада (А, А+) болса ғана жеңілдік келесі оқу жылында сақталады. Ал, мемлекеттік бос білім гранты Сіз оқып жатқан мамандық бойынша білім гранты босаған жағдайда ғана және конкурстық негізде беріледі. Босаған білім гранттары туралы ақпарат семестр аяқталғаннан кейін университет сайтында және «Платон» жүйесінің «Хабарландырулар» бөліміне орналастырылады. Білім грантына үміткер білім алушы ретінде оқу үлгерімін көрсететін транскрипт көшірмесін, әлеуметтік жағдайын растайтын құжаттарын тіркеп, университет ректорының атына өтініш жазуы қажет. Конкурстық талаптарға сәйкес құжаттарыңызды жинап, институт директоратына өткізуіңізге болады. Рахмет!

Бұл өрістің мазмұны құпия ретінде сақталған және жарияланып көрсетілмейді.

Ограниченный HTML

• Рұқсат етілген HTML тегтер: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Жол және абзац үзілімдері автоматты түрде қойылады.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.