Жаңа пікірді жазу

Сәлеметсізбе ректор мырза!
Мен педагогика және психология білім беру бағдарламасының студентімін. Мен 2019жылы университетті бітіруім қажет болған. Бірақ 3 курста яғни 2018 жылы 2 сабақтан қарызым отбасылық жағдайыма байланысты жабылмай қалды. Енді сол қарыз сабақтарымды жауып дипломымды алғым келеді. Не істесем болады? Карантин кезінде өтінішті онлайн форматта жіберуге болады ма? Қолымда 1жасқа толмаған сәбиім бар. Өзім ақылы бөлімде оқыдым. 4жылдық оқуымның ақысы төленіп тұр. Оқу ақысы сақталады ма? Бұл сұрақпен кімге жолықсам болады? Менің бұл сұрағымды ескерусіз қалдырмасаңыз деймін!

Бұл өрістің мазмұны құпия ретінде сақталған және жарияланып көрсетілмейді.

Ограниченный HTML

• Рұқсат етілген HTML тегтер: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Жол және абзац үзілімдері автоматты түрде қойылады.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.